Centrum Medyczne Ewa-Med


  ul. Bytomska 293 41-940 Piekary Śląskie : Tel. 32 767 86 86 | Kom. 530 66 90 80

Rejestracja online!

Zarejestruj się on-line!

Umów się na wizytę w naszym centrum medycznym za pośrednictwem Internetu. Wystarczy uzupełnić poniższy formularz!


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie, przez Ewa-Med Poradnie Specjalistyczne Ewa Gawrońska-Schaefer, Tomasz Schaefer Spółka Jawna z siedzibą w Piekarach Śląskich przy ul. Bytomskiej 293 oraz współadministratorów danych osobowych współpracujących, moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu w celach marketingowych. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ewa-Med Poradnie Specjalistyczne Ewa Gawrońska-Schaefer, Tomasz Schaefer Spółka Jawna z siedzibą w Piekarach Śląskich przy ul. Bytomskiej 293. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingowym na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) RODO. Współadministratorami danych osobowych będą podmioty współpracujące* z EWA-MED. Pani/ Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzasadnione jest podejrzenie, iż udostępnione dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.


    Wyrażam zgodę na używanie przez Ewa-Med Poradnie Specjalistyczne Ewa Gawrońska-Schaefer, Tomasz Schaefer Spółka Jawna z siedzibą w Piekarach Śląskich przy ul. Bytomskiej 293 (Administrator Danych Osobowych) oraz współadministratorów współpracujących, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu.


    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ewa-Med Poradnie Specjalistyczne Ewa Gawrońska-Schaefer, Tomasz Schaefer Spółka Jawna z siedzibą w Piekarach Śląskich przy ul. Bytomskiej 293 (Administrator Danych Osobowych) informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną